| Ụdị Ngosipụta | IPS-TFT-LCD |
| Aha akara | ỌHỤ̀MỤMA AMAMihe |
| Nha | 4.30 inch |
| Pikselụ | 480×272 ntụpọ |
| Lee ntụziaka | IPS/N'efu |
| Mpaghara Na-arụ Ọrụ (AA) | 95.04 × 53.86 mm |
| Nha Panel | 67.30 × 105.6 × 3.0 mm |
| Nhazi agba | RGB straịvụ kwụ ọtọ |
| Agba | 262K |
| Ịcha mma | 300 cd/m² |
| ihu | RGB |
| Nọmba Ntụtụ | 15 |
| IC ọkwọ ụgbọala | NV3047 |
| Ụdị ọkụ azụ | 7 CHIP-ỌCHA LED |
| Voltaji | 3.0~3.6 V |
| Ibu | TBD |
| Okpomọkụ Arụmọrụ | -20 ~ +70 Celsius |
| Okpomọkụ Nchekwa | -30 ~ +80°C |
043B113C-07A bụ IPS TFT-LCD nke dị sentimita 4.3 nke nwere modulu ngosi LCD sara mbara nke nwere akụkụ ikiri ihe, yana mkpebi nke ihuenyo agba zuru oke nke 480x272, NV3047 draịva IC arụnyere n'ime ya, yana nkwado njikọ RGB 24bit.
Modulu IPS TFT a nwere ìhè nke 300 cd/m² (uru nkịtị), oke akụkụ ihuenyo nke 16:9, ọdịiche nke 1000 (uru nkịtị), na iko na-egbuke egbuke.
043B113C-07A na-eji teknụzụ panel IPS (In plane Switching) nke nwere akụkụ ikiri kacha obosara, yana usoro ikiri nke aka ekpe: 85/aka nri: 85/elu: 85/ala: ogo 85.
Ogwe IPS nwere akụkụ ikiri ihe sara mbara, agba na-egbuke egbuke, na onyonyo dị elu nke jupụtara na okike.
Okpomọkụ ọrụ nke modulu ahụ bụ -20 ℃ ruo +70 ℃, ebe okpomọkụ nchekwa bụ -30 ℃ ruo +80 ℃.