| Ụdị Ngosipụta | IPS-TFT-LCD |
| Aha akara | ỌHỤ̀MỤMA AMAMihe |
| Nha | 0.99 inch |
| Pikselụ | 40 × 160 ntụpọ |
| Lee ntụziaka | IPS/N'efu |
| Mpaghara Na-arụ Ọrụ (AA) | 6.095 × 24.385 mm |
| Nha Panel | 8.6 × 29.8 × 1.5 mm |
| Nhazi agba | RGB straịvụ kwụ ọtọ |
| Agba | 65K |
| Ịcha mma | 300 (Min) cd/m² |
| ihu | SPI / MCU |
| Nọmba Ntụtụ | 10 |
| IC ọkwọ ụgbọala | GC9D01 |
| Ụdị ọkụ azụ | 1 CHIP-ỌCHA LED |
| Voltaji | 2.4~3.3 V |
| Ibu | TBD |
| Okpomọkụ Arụmọrụ | -20 ~ +70 Celsius |
| Okpomọkụ Nchekwa | -30 ~ +80°C |
N099-0416THBIG01-H10 bụ obere modulu ngosipụta IPS nke dị sentimita 0.99 n'obosara nke TFT-LCD.
Obere panel TFT-LCD a nwere mkpebi nke pikselụ 40x160, IC njikwa GC9D01 arụnyere n'ime ya, na-akwado njikọ SPI waya 4, oke voltaji ọkọnọ (VDD) nke 2.4V ~ 3.3V, ihie modulu nke 300 cd/m², na ọdịiche nke 1000.
Modulu a dị na ọnọdụ ihuenyo kpọmkwem, panel ahụ na-ejikwa teknụzụ IPS (In plane Switching) n'akụkụ sara mbara.
E nwere akụkụ nlele aka ekpe: 85/aka nri: 85/elu: 85/ala: ogo 85. Ogwe IPS nwere ọtụtụ akụkụ ikiri ihe, agba na-egbuke egbuke, na onyonyo dị elu nke jupụtara na okike.
Ọ dị mma nke ukwuu maka ngwa dịka ngwaọrụ a na-eyi, ngwa ahụike, na sịga eletrọniki.
Okpomọkụ ọrụ nke modulu a bụ -20 ℃ ruo 70 ℃, ebe okpomọkụ nchekwa bụ -30 ℃ ruo 80 ℃.