| Ụdị Ngosipụta | OLED |
| Aha akara | ỌHỤ̀MỤMA AMAMihe |
| Nha | 2.23 inch |
| Pikselụ | 128 × 32 ntụpọ |
| Ụdị Ngosipụta | Matriks Na-agafe agafe |
| Mpaghara Na-arụ Ọrụ (AA) | 55.02 × 13.1 mm |
| Nha Panel | 62×24×2.0 mm |
| Agba | Ọcha/Anụnụ acha anụnụ anụnụ/Odo |
| Ịcha mma | 120 (Nkeji) cd/m² |
| Ụzọ Ịkwọ Ụgbọala | Ngwa mpụta |
| ihu | SPI nke Parallel/I²C/4-waya |
| Ọrụ | 1/32 |
| Nọmba Ntụtụ | 24 |
| IC ọkwọ ụgbọala | SSD1305 |
| Voltaji | 1.65-3.3 V |
| Ibu | TBD |
| Okpomọkụ Arụmọrụ | -40 ~ +85 Celsius |
| Okpomọkụ Nchekwa | -40 ~ +85°C |
X223-2832ASWCG02-C24 bụ ngosipụta OLED eserese COG 2.23”, nke emere site na mkpebi nke pikselụ 128x32. Modulu ngosipụta OLED a nwere nha nhazi nke 62×24×2.0 mm na nha AA 55.02×13.1 mm;
E wuru modulu a na njikwa SSD1305 IC; enwere ike ịkwado ya na parallel, 4-line SPI, na I²C interfaces; voltaji ọkọnọ nke ezi uche bụ 3.0V (uru nkịtị), 1/32 ọrụ ịkwọ ụgbọala.
X223-2832ASWCG02-C24 bụ ihe ngosi OLED nke nhazi COG, modulu OLED a dabara adaba maka ngwa ụlọ smart, ego-POS, ngwa aka, ngwaọrụ teknụzụ nwere ọgụgụ isi, ụgbọ ala, ihe eji eyi ya nke ọma, ngwa ahụike, wdg. Modulu OLED nwere ike ịrụ ọrụ na okpomọkụ site na -40℃ ruo +85℃; okpomọkụ nchekwa ya sitere na -40℃ ruo +85℃
1. Dị gịrịgịrị–Ọ dịghị mkpa ka ìhè azụ dị na azụ, na-eme ka onwe ya dị ọcha;
2. Nkuku ikiri ihe sara mbara: Nzere efu;
3. Ọkụ Dị Elu: 140 cd/m²;
4. Oke ọdịiche dị elu (Ụlọ Gbara Ọchịchịrị): 2000:1;
5. Ọsọ nzaghachi dị elu (<2μS);
6. Okpomọkụ Ọrụ N'obosara;
7. Ike na-ebelata.
Obi dị anyị ụtọ iwebata modulu ngosipụta OLED anyị dị sentimita 2.23, obere ihe ọhụrụ mana dị ike nke e mere maka ngwa ndị nwere oghere. Site na mkpebi ntụpọ 128x32 dị nkọ, obere ihuenyo a na-enye ihe osise dị nkọ, na-enwu gbaa nke ọma nke nwere nghọta pụrụ iche, na-eji teknụzụ OLED dị elu ewepụ ihe achọrọ maka ọkụ azụ. Nsonaazụ ya bụ arụmọrụ ike dị elu, enweghị ọbara ọgbụgba na ọkụ azụ, na oke ọdịiche dị egwu nke na-eme ka ọdịnaya dị ndụ.
E mepụtara modulu a maka ọtụtụ ihe dị iche iche, ọ na-ejikọta nke ọma n'ime ihe ndị a na-eyi, ngwaọrụ ụlọ smart, na obere eletrọniki, n'ihi na o nwere ike ijikọ ya na obere ihe njikwa na oke voltaji dị iche iche. Akụkụ ikiri ya sara mbara na-eme ka a na-agụ ya n'ọnọdụ ọkụ dị iche iche, na-eme ka ọ dị mma maka ngwaọrụ dị n'èzí ma ọ bụ ngosipụta akụkụ dị iche iche. N'agbanyeghị profaịlụ ya dị gịrịgịrị na imewe dị mfe, modulu ahụ na-anọgide na-arụ ọrụ siri ike, na-enye mfe nkwụnye na-egwu maka njikọta sistemụ na-enweghị mgbalị.
N'ijikọta uru OLED kachasị ọhụrụ—agba doro anya, obere oriri ike, na ntụkwasị obi—na ihe dị njikere maka ọdịdị n'ọdịnihu, modulu ngosipụta a na-akọwapụta ngwọta anya dị obere. Ma ọ bụ maka prototyping ma ọ bụ mmepụta buru ibu, ọ na-enye ndị mmepe ike ịkwalite ahụmịhe ndị ọrụ na-enweghị imebi oghere ma ọ bụ ịdị mma. Dịka ezigbo ihe na-agbanwe egwuregwu na teknụzụ ngosi, ọ na-esetịpụ ọkọlọtọ ọhụrụ maka ihe ọhụrụ na ngwa eletrọnịkị ọgbara ọhụrụ.
1. Dị gịrịgịrị–Ọ dịghị mkpa ka ìhè azụ dị na azụ, na-eme ka onwe ya dị ọcha;
2. Nkuku ikiri ihe sara mbara: Nzere efu;
3. Ọkụ Dị Elu: 140 cd/m²;
4. Oke ọdịiche dị elu (Ụlọ Gbara Ọchịchịrị): 2000:1;
5. Ọsọ nzaghachi dị elu (<2μS);
6. Okpomọkụ Ọrụ N'obosara;
7. Ike na-ebelata.