| Ụdị Ngosipụta | IPS TFT-LCD |
| Aha akara | ỌHỤ̀MỤMA AMAMihe |
| Nha | 2.45 inch |
| Pikselụ | 172RGB*378 |
| Lee ntụziaka | 12:00 |
| Mpaghara Na-arụ Ọrụ (AA) | 25.8(H) x 56.7(V) mm |
| Nha Panel | 28(H) x 61.35(V) x2.5(D) mm |
| Nhazi agba | RGB straịvụ kwụ ọtọ |
| Agba | Ọcha |
| Ịcha mma | 350 (Min) cd/m² |
| ihu | SPI ahịrị 4 |
| Nọmba Ntụtụ | 16 |
| IC ọkwọ ụgbọala | ST77925 |
| Ụdị ọkụ azụ | ILE ỌCHA 4 |
| Voltaji | 2.5~3.3 V |
| Ibu | 1.1g |
| Okpomọkụ Arụmọrụ | -20 ~ +70 Celsius |
| Okpomọkụ Nchekwa | -30 ~ +80°C |
N245-1737KTWPG01-C16 bụ TFT-LCD nke dị sentimita 2.45 nwere mkpebi nke pikselụ 172RGB*378. Ọ na-akwado ụdị njikọ dị iche iche dịka 4 Line SPI, na-enye mgbanwe maka njikọta na ọrụ ọ bụla n'enweghị nsogbu. Ọkụ ngosipụta nke 350cd/m² na-eme ka anya doro anya ma doo anya ọbụlagodi n'ọnọdụ ọkụ na-egbuke egbuke. Ihe nlele ahụ na-eji IC draịva dị elu iji hụ na arụmọrụ dị mma ma dị irè.
N245-1737KTWPG01-C16 na-eji teknụzụ sara mbara (Na-agbanwe ụgbọelu). Ebe nlele ahụ dị n'aka ekpe: 25/aka nri: 25/elu: 25/ala:25ogo. oke ọdịiche nke 1000:1, na oke akụkụ nke 3:4 (uru nkịtị). Voltaji ọkọnọ maka analog sitere na 2.5V ruo 3.3V (uru nkịtị bụ 2.8V). Ogwe IPS nwere ọtụtụ akụkụ ikiri, agba na-egbuke egbuke, na onyonyo dị elu nke jupụtara na okike. Modulu TFT-LCD a nwere ike ịrụ ọrụ n'okpuru okpomọkụ site na -20℃ ruo +70℃, okpomọkụ nchekwa ya dịkwa site na -30℃ ruo +80℃.
Ụlọ ọrụ New Vision Technology Co., Ltd. dị na Shenzhen ma na-ejere ndị ahịa ozi ruo afọ 15 site na ikike R&D siri ike ya. Anyị na-agba mbọ inye ndị ahịa gburugburu ụwa ọrụ ngosipụta na teknụzụ dị elu. Ngwaahịa anyị, dị ka N245-1737KTWPG01-C16, bụ ndị a ma ama maka ntụkwasị obi ha, nkwụsi ike ha, na arụmọrụ ha.
Ngosipụta dị iche iche: Gụnyere Monochrome OLED, TFT, CTP;
Ngwọta ngosipụta: Gụnyere ngwaọrụ nrụpụta, FPC ahaziri ahazi, ọkụ azụ na nha; Nkwado teknụzụ na imewe
Q: 1. Enwere m ike ịnweta ihe nlele?
A: Ee, anyị na-anabata ihe nlele iji nwalee ma lelee àgwà.
Q: 2. Kedu oge ndu maka ihe nlele?
A: Ihe nlele dị ugbu a chọrọ ụbọchị 1-3, ihe nlele ahaziri ahazi chọrọ ụbọchị 15-20.
Q: 3. Ị nwere oke MOQ ọ bụla?
A: MOQ anyị bụ 1PCS.
Q: 4. Ogologo oge ole ka akwụkwọ ikike ahụ dị?
A: Ọnwa iri na abụọ.
A: 5. kedu ngwa ngwa ị na-ejikarị ezipụ ihe nlele ndị ahụ?
A: Anyị na-ebuga ihe nlele site na DHL, UPS, FedEx ma ọ bụ SF. Ọ na-ewekarị ụbọchị 5-7 iji ruo.
Q: 6. Kedu oge ịkwụ ụgwọ ị na-anabata?
A: Oge ịkwụ ụgwọ anyị na-abụkarị T/T. Enwere ike ịkparịta ụka maka ndị ọzọ.