| Ụdị Ngosipụta | OLED |
| Aha akara | ỌHỤ̀MỤMA AMAMihe |
| Nha | 2.70 inch |
| Pikselụ | 128×64 ntụpọ |
| Ụdị Ngosipụta | Matriks Na-agafe agafe |
| Mpaghara Na-arụ Ọrụ (AA) | 61.41 × 30.69 mm |
| Nha Panel | 73×40.24×2.0 mm |
| Agba | Ọcha/Anụnụ acha anụnụ anụnụ/Odo |
| Ịcha mma | 50 (Nkeji) cd/m² |
| Ụzọ Ịkwọ Ụgbọala | Ngwa mpụta |
| ihu | SPI nke Parallel/I²C/4-waya |
| Ọrụ | 1/64 |
| Nọmba Ntụtụ | 30 |
| IC ọkwọ ụgbọala | SSD1327 |
| Voltaji | 1.65-3.3 V |
| Ibu | TBD |
| Okpomọkụ Arụmọrụ | -40 ~ +70 Celsius |
| Okpomọkụ Nchekwa | -40 ~ +85°C |
X270-2864ASWHG03-C30 bụ ngosipụta OLED eserese COG 2.70”, nke e ji mkpebi nke pikselụ 128x64 mee. Modulu ngosipụta OLED a nwere nha nhazi nke 73×40.24×2.0 mm na nha AA 61.41×30.69 mm.
E wuru modulu a na njikwa SSD1327 IC; enwere ike ịkwado ya na parallel, 4-line SPI, na I²C interfaces; voltaji ọkọnọ nke ezi uche bụ 3.0V (uru nkịtị), 1/64 ọrụ ịkwọ ụgbọala.
X270-2864ASWHG03-C30 bụ ihe ngosi OLED nke nhazi COG, modulu OLED a dabara adaba maka ngwa ụlọ smart, ngwa aka, ngwaọrụ teknụzụ nwere ọgụgụ isi, ụgbọ ala, ngwa egwuregwu, ngwa ahụike, wdg.
Modulu OLED nwere ike ịrụ ọrụ na okpomọkụ site na -40℃ ruo +70℃; okpomọkụ nchekwa ya dị site na -40℃ ruo +85℃.
1. Dị gịrịgịrị–Ọ dịghị mkpa ka ìhè azụ dị na azụ, na-eme ka onwe ya dị ọcha;
2. Nkuku ikiri ihe sara mbara: Nzere efu;
3. Ọkụ Dị Elu: 80 cd/m²;
4. Oke ọdịiche dị elu (Ụlọ Gbara Ọchịchịrị): 2000:1;
5. Ọsọ nzaghachi dị elu (<2μS);
6. Okpomọkụ Ọrụ N'obosara;
7. Ike na-ebelata.
Modulu ngosi OLED nke dị sentimita 2.70, nke nwere ntụpọ 128x64! Ihuenyo a dị elu na-enye arụmọrụ na atụmatụ ọhụrụ na-enweghị atụ.
E ji ikike oghere dị n'ime ya mepụta ya, ihe dị n'ime ya nke dị sentimita 2.70 na-eme ka o kwe omume ijikọ ngwaọrụ dị obere n'enweghị nsogbu ma na-ejigide iguzosi ike n'ezi ihe anya pụrụ iche. Njupụta pixel nke 128x64 na-ekwe nkwa onyonyo dị nkọ na ngosipụta ọdịnaya a na-agụta nke ọma, na-eme ka mmekọrịta onye ọrụ ka mma site na idoanya eserese ka mma.
Site na iji teknụzụ OLED nke ọgbọ na-abịa, modulu a na-enweta paramita anya pụrụ iche gụnyere oke ọdịiche na-enweghị njedebe, mmụba agba n'ezie, na akụkụ nlele 170° nke ukwuu. Nhazi pixel nke na-ewepụta onwe ya na-enye ohere ka ọkwa ojii zuru oke na mbelata oriri ike ma e jiri ya tụnyere ngwọta LCD nkịtị.
Ngwọta OLED 128x64 a dị iche iche na-akọwagharị teknụzụ ngosipụta dị obere, na-ejikọta imewe ergonomic na ọmarịcha injinia. Usoro nhazi ya na-akwado mmepe firmware ahaziri ahazi na nhazi ọkụ azụ, na-eme ka ọ dabara adaba maka nhazi eletrọniki ndị ahịa na njikọta ngwaahịa azụmaahịa. Nabata nkwukọrịta anya ọkwa na-esote na ihe ọhụrụ OLED anyị dị elu.